8 خائنانی که خاتمی ندیدشان - ولایت
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
زیورهای دنیا، خردهای ناتوان را تباه می سازد [امام علی علیه السلام]
خائنانی که خاتمی ندیدشان - ولایت
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • خائنانی که خاتمی ترجیح داد آنها را نبیند

  سیدمحمدخاتمی در 29 مهر ماه در جمع  دست اندرکاران وزنامه ی توسعه به دفاع از کارنامه ی اقتصادی در طی 8 ریاست جمهوری پرداخت اما در کمال تعجب در حالیکه مجموعه ی انتقاد دانش به دولت نهم را آغاز کرده بود، گفت: «چه کسی می‌خواهد دولتی در این نظام وجود داشته باشد که موفق نباشد؟ مگر اینکه آن فرد خائن باشد!!!
  آنچه از این جمله ی خاتمی استنباط می‌شود این است که وی کسانی که در جهت تضعیف، تخریب و ناکارآمدی دولت گام بر می‌دارند را افرادی خائن به وطن و انقلاب می‌داند و بی تردید افراد خائن نباید هیچگاه دارای جایگاه  و نظری در عرصه ی تصمیم گیری‌ها‌ی نظام باشند.
  مطمئناً این گفته ی خاتمی در شرایط عجیب و قابل تأمل می‌نماید که ناسازگاری و عدم سنخیت مجموعه ی تحرکات و اقدامات جریان دوم خرداد از هنگام شروع به کار دولت نهم تا کنون، با این گفته ی وی کاملاً ملموس و آشکار است.
  این تعریف خاتمی بدون شک گستره ای را ترسیم کرده که اکثریت قریب به اتفاق دوستان و اطرافیان وی را شامل می‌شود چرا که عملکرد و اظهار نظرهای آنان در خصوص فعالیت‌ها‌ و تصمیمات دولت نهم بویژه شخص رئیس جمهور هیچ نشانی از خواست این افراد برای موفقیت دولت نهم ندارد بلکه  آنچه از مجموعه ی تلاش‌ها‌ و تحرکات آنها در 2 سال اخیر هویداست تلاش و تکاپوی آنها برای سیاه نمایی و تخریب چهره ی دولت اصولگرای احمدی نژاد و القاء ناکارآمدی و عدم توفیق این دولت در اهداف مورد نظر است.
  تخطئه ی سفرهای استانی، سیاه نمایی تصمیمات دولت در حوزه ی مسائل بانکی، بزرگ نمایی مشکلات، دروغ پردازی‌ها‌ی رسانه ای جراید و سایت‌ها‌ی وابسته علیه دولت و شخص رئیس جمهور، وارونه جلوه دادن واقعیات طرح‌ها‌ی عمرانی، انتشار آمار و ارقام غیر مستدل و غیر مستند در خصوص تورم و قیمت مسکن، بد اخلاقی‌ها‌ی رسانه ای در خصو عزل و نصب مدیران، ترغیب برخی از اساتید حوزه ی اقتصاد و برای نوشتن نامه ی انتقاد آمیز رئیس جمهور- هر چند که دیگر صدایی در اینباره به گوش نرسید – و مورد متعدد دیگر همگی حکایت از این موضوع دارد که هیچ اراده ای در جریان دوم خرداد برای کاهش تخریب و سیاه نمایی علیه دولت  وجود ندارد و اگر اراده ای در این جریان  وجود داشته باشد دست یازیدن به تمامی حربه‌ها‌ برای ضربه به دولت نهم است و این واقعیت تلخ به وضوح هر روز مشاهده می‌شود.
  همه ی این اقدامات و تصمیم برای اینکه هر موضوعی ولو بی ربط را مستمسک آغاز حملات و تخریب دولت و شخص رئیس جمهور قرار دهند بی تردید دایره ی خائنین به نظام را – آنگونه  که خاتمی تعریف کرده – روز به روز به سمت حلقه‌ها‌ی نزدیک به خاتمی گسترده تر می‌کند.
  از همه مهمتر اینکه اظهار نظرهای اخیر چهره‌ها‌ی جریان دوم خرداد در مورد سخنرانی دکتر احمدی نژاد در دانشگاه کلمبیا و راه اندازی جریان مسموم برای تخطئه ی دستاوردهای بزرگ سفر رئیس جمهور به نیویورک که در مقطعی اظهار نظر خود خاتمی را نیز در راستای خود به همراه داشت نیز حاکی از این است که تمامی این اقدامات دقیقاً در نقطه ی مقابل این گفته ی خاتمی قرار می‌گیرد.
  هر چند که امروزه به دلیل سیاسی افکار عمومی و نیز به دلیل نهادینه شدن فرهنگ رقابت سیاسی هیچگونه توقعی از جریانات مقابل برای تمجید و تعریف از حریف نیست اما پر بیراه  نیست اگر بگوییم  در طی 2 سال اخیر متأسفانه سلسله ی حملات و سیاه نمایی‌ها‌ علیه عملکرد دولت دقیقاً همراستا و هم جهت با تبلیغات وسیع رسانه ای دشمنان خارجی علیه نظام بوده و این نه تنها مترادف با اعتقاد خاتمی مبنی برآرزوی موفقیت دولت نیست که حتی به مثابه گوی سبقت از دشمنان بیرونی در تخریب دولت نهم و نظام است.
  با در نظر گرفتن تمامی این شرایط به نظر می‌رسد چندان نمی‏توان به این صحبت خاتمی وقعی نهاد و بیشتر می‌توان از آن تعبیر به مظلوم نمایی و فرار به جلوی وی و جریان متبوعش از کارنامه ی ناموفق خود در 8 سال تصدی بر مناصب حکومتی، کرد چرا که خاتمی قائل به این گفته ی خود باشد که خائنین افرادی هستند که نمی‏خواهند دولت موفق شود، باید در اطرافیان و ارتباطشان با آنها تجدید نظر کند، همان چیزی که بارها بزرگان نظام به وی توصیه  کردند و اما خاتمی هیچگاه حاظر به پذیرفتن آن نبود.   سید ::: سه شنبه 86/8/1::: ساعت 3:54 عصر
  نظرات دیگران: نظر

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 21
  بازدید دیروز: 123
  کل بازدید :478916

  >> درباره خودم <<
  خائنانی که خاتمی ندیدشان - ولایت
  سید
  نه شکوفه ای نه برگی نه ثمر نه سایه دارم همه حیرتم که دهقان به چه کار کشت ما را

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  خائنانی که خاتمی ندیدشان - ولایت

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لینک دوستان<<
  رهبری
  ریاست جمهور
  رجانیوز
  افشا گری
  افشا گری
  بیداری 57
  خاتمی نیوز
  مسعود ده نمکی
  طنز های سیاسی (اکینا)
  مرکز اسناد انقلاب اسلامی
  نوشته های یک کج و معوج
  گذری بر سیاست خارجی
  نوشته های یک روزنامه نگار
  نشریه دانشجویی ایران 1404
  جوانان عدالتخواه و تحولگرا
  دولت اسلامی-اعجاز نهم
  مصائب احمدی نژاد
  علیرضا احمدی نژاد
  روزنامه دانشجویی
  بچه های سوم تیر
  خبرنگار مسلمان
  سهیل کریمی
  دست گرم تو
  نسل خمینی
  فصل آگاهی
  خاکریزیسم
  عقل سرخ
  حریم یاس
  صدای ما
  عطشان
  شب بو
  تا آخر
  نگرانی
  بحر
  دیده بان
  مهراوه من
  روزنتیگ های ...
  آرمانشهر
  فارس
  خمینیسم
  کیان
  سیطره
  نسل بیدار
  ققنوس
  خبرهای ضد اسلامی و ضد ایرانی
  تحلیل سیاسی
  موسسه پژوهش های سیاسی
  روز نوشت های دانشجوی مسلمان
  بیم موج
  عدالت جو
  محراب اندیشه
  سپهر نیوز
  مهر
  انصار نیوز
  جهان نیوز
  نادر گنجی
  نو اندیش
  نوسازی
  الف
  واژگون
  بسیج جهانی
  رایگاه
  قاسم
  شیعه
  قدس
  خدمت
  عصر ایران
  این روزها
  دریچه

  رهپویان وصال
  تابناک
  این روز
  تیک نیوز
  عیاران
  دیدار
  گل آقا
  موج
  واحد مرکزی
  رسا
  شانا
  خبرنگاران
  اسراء
  پانا
  آفتاب
  نوروز
  ایرنا
  برنا
  بولتون
  قطره
  جامعه
  majlese8
  hawzah
  jameeh
  mellat.majlis
  parlemaneh8
  partosokhan
  مستقل
  عدالتخواهی
  نقطه
  انصار حزب الله
  تدوین مطالعات
  اصولگرایان
  شریف


  >>لوگوی دوستان<<


  >>لیست تمام یادداشت ها<<

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >> پیوندهای روزانه <<