8 می‌شد رئیس‌جمهور مثل قبل فقط 4 – 5 ساعت بیشتر کار نکند - ولایت
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حکمت به درون انباشته از خوراک وارد نمی شود . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
می‌شد رئیس‌جمهور مثل قبل فقط 4 – 5 ساعت بیشتر کار نکند - ولایت
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 •  احمدی‌نژاد: می‌شد رئیس‌جمهور مثل دولت قبل فقط 4 – 5 ساعت بیشتر کار نکند

  دکتر "محمود احمدی‌نژاد" رییس‌جمهوری اسلامی ایران در نشست مشترک اعضای هیات دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد مجلس و دولت دنبال اصلاحات بنیادین هستند.

  دکتر احمدی‌نژاد با تاکید بر این‌که مباحث اقتصادی قطعا نیازمند انجام بحث‌های کارشناسی است، گفت: دولت ادعا ندارد که کارهایش بی‌نقص است، اما باید دست به‌دست هم داده و نکات برجسته را تقویت و نکات ضعف را برطرف کنیم.

  رییس‌جمهور، دوره جدید را دوره تحولات و کارهای بزرگ دانست و تصریح کرد: می‌شد روند جاری بین مجلس و دولت، به همان شکلی که قبلا وجود داشت، ادامه پیدا کند، می‌شد که رییس‌جمهور  ۴ - ۵ ساعت بیشتر در طول روز کار نکند و مجلس هم این‌قدر حساسیت به کارها نداشته باشد، اما این‌گونه نیست و در این دوره، هم دولت و هم مجلس دنبال اصلاحات بنیادین و کارهای بزرگ در کشور هستند.

   

  مجلس و دولت دنبال فضاسازی کاذب برای مردم نیستند تا آن‌ها را مشغول کند

  وی افزود: دولت و مجلس دوست هم هستند، اما در امور کارشناسی بحث‌های جدی با هم دارند، اما در پایان همه پایبند به قانون هستیم و این ناشی از نظم و روحیه انقلابی است.

  رییس‌جمهور با تاکید بر استقبال دولت از انتقادات سازنده یادآور شد: یادمان نرفته است که در دوره‌های قبل، کوچکترین انتقاد از دولت در روزنامه‌های مختلف با عنوان "توطئه و کودتا" تیتر می‌شد و گروهی بودند که اجازه نمی‌دادند کوچک‌ترین انتقادی از مجموعه دولت صورت گیرد، اما دولت نهم همیشه از انتقادات استقبال کرده و بناست دولت در آینده نزدیک در مراسمی، منتقدین خود را مورد تشویق قرار دهد.

  دکتر احمدی‌نژاد اضافه کرد: فضای کشور فضای صمیمانه است که همه آزادانه حرف‌های خود را می‌زنند.

   

  رییس‌جمهور اصلاح ساختار سیستم حمل ونقل کشور را از جمله اقدامات بزرگ و مشترک دولت و مجلس برشمرد و افزود: تا امروز مباحث زیادی در این زمینه عنوان شده است که در حد حرف بوده است، ولی حالا دولت و مجلس نگاه مبنایی و سیستماتیک به این موضوع کرده‌اند که در قالب تبصره ۱۳ ارایه شده است.

   

  رییس قوه مجریه حل مشکل مسکن را از دیگر اقدامات دولت دانست و اظهار داشت: امروز دولت و مجلس تصمیم گرفته‌اند، یک‌بار برای همیشه معضل مسکن را حل کنند. برای اولین‌بار قیمت زمین را در تهیه مسکن صفر کرده‌ایم که نتایج آن قطعا در ۳ - ۴ سال آینده نمایان خواهد شد. دکتر احمدی‌نژاد در ادامه بحث سهمیه‌بندی بنزین را مورد اشاره قرار داد و گفت: از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کاری به این بزرگی بر دوش دولت‌ها گذاشته نشده بود. سهمیه‌بندی بنزین را شما تصویب کردید و دولت نیز بدون هیچ واکنشی از آن استقبال کرد و شروع به عملیاتی کردن آن نمود. این یک اتفاق خیلی بزرگ بود که نشان می‌دهد هم دولت و هم مجلس دنبال کارهای بزرگ و زیربنایی هستند.

  رییس قوه مجریه با تاکید بر این‌که استقبال مردم از سهمیه‌بندی بنزین نباید بی‌پاسخ بماند، تصریح کرد: بیایید همه دست به‌دست هم بدهیم و کمک کنید تا همت بلند مردم را در صرفه‌جویی و قبول فشار ناشی از سهمیه‌بندی بنزین، پاسخ بدهیم و مبالغ صرفه‌جویی مردم در خصوص بنزین را به زندگی آن‌ها برگردانیم.

   

  رییس‌جمهور در ادامه نشست مشترک دولت و مجلس با بیان این‌که همه دوست داریم کشور مقتدر باشد و دولت بر همین اساس اصلاحات را از خود آغاز کرده است، گفت: کوچک‌تر کردن دولت و حرکت به سمت استفاده از روش‌های اسلامی، از مهمترین اقدامات دولت برای اصلاحات است.

   دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به این که طرح‌های مجلس باید در راستای کوچک کردن دولت باشد، افزود: افزایش فهرست درخواست‌ها از دولت موجب بزرگ شدن دولت می‌شود.

  رییس‌جمهور با بیان این‌که روش فعلی ارایه لایحه بودجه معایبی دارد، گفت: شفاف نبودن و سخت بودن اجرا، از جمله معایب بودجه نویسی فعلی است.

  رییس‌جمهور افزود: تلاش برخی‌ها برای ایجاد اختلاف بین مجلس و دولت ناکام می‌ماند، زیرا مجلس و دولت پشتیبان هم هستند.

  دکتر احمدی‌نژاد گفت: طبق آمارهای مجلس، دولت نهم قانونمندترین دولت بوده است، زیرا کمترین مصوبات مغایر با قوانین و بیشترین اصلاحات را داشته است.

  رییس‌جمهور با اشاره به عزم مشترک دولت و مجلس مبنی بر اصلاح سیاست خارجی در زمینه اتخاذ سیاست‌های فعال، تصریح کرد: ملت ایران دارای منطق مبتنی بر صلح، دوستی، خداپرستی و عدالت است و آرمان‌های ملت ایران انسانی است و دولت و مجلس زیر بار قدرت‌های زورگو نمی‌رود.

  دکتر احمدی‌نژاد با تاکید بر این که این اعتقاد ما است، افرادی که برای خدا حرکت می‌کنند، بن‌بست و شکست ندارند و خدا آن‌ها را یاری می‌کند، گفت: با ایستادگی رهبری عزیز، دولت، مجلس و ملت، نه تنها مساله هسته‌ای حل شده، بلکه جایگاه ملت ایران بیش از پیش بالاتر رفته و تثبیت شده است.

  رییس‌جمهور با اشاره به دستاوردهای اجلاس سران کشورهای حاشیه خزر و سفر آقای پوتین به تهران، گفت: انتشار بیانیه مهم سران خزر و دیدارهای دو جانبه با رییس‌جمهور روسیه و توافقات صورت گرفته، نشان داد که ایران قدرت بزرگ جهانی است.

  دکتر احمدی‌نژاد همچنین افزود: پرونده هسته‌ای ایران، امروز به آژانس بازگشته است که مسیر اصلی است.  سید ::: یکشنبه 86/7/29::: ساعت 1:57 عصر
  نظرات دیگران: نظر

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 31
  بازدید دیروز: 123
  کل بازدید :478926

  >> درباره خودم <<
  می‌شد رئیس‌جمهور مثل قبل فقط 4 – 5 ساعت بیشتر کار نکند - ولایت
  سید
  نه شکوفه ای نه برگی نه ثمر نه سایه دارم همه حیرتم که دهقان به چه کار کشت ما را

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  می‌شد رئیس‌جمهور مثل قبل فقط 4 – 5 ساعت بیشتر کار نکند - ولایت

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لینک دوستان<<
  رهبری
  ریاست جمهور
  رجانیوز
  افشا گری
  افشا گری
  بیداری 57
  خاتمی نیوز
  مسعود ده نمکی
  طنز های سیاسی (اکینا)
  مرکز اسناد انقلاب اسلامی
  نوشته های یک کج و معوج
  گذری بر سیاست خارجی
  نوشته های یک روزنامه نگار
  نشریه دانشجویی ایران 1404
  جوانان عدالتخواه و تحولگرا
  دولت اسلامی-اعجاز نهم
  مصائب احمدی نژاد
  علیرضا احمدی نژاد
  روزنامه دانشجویی
  بچه های سوم تیر
  خبرنگار مسلمان
  سهیل کریمی
  دست گرم تو
  نسل خمینی
  فصل آگاهی
  خاکریزیسم
  عقل سرخ
  حریم یاس
  صدای ما
  عطشان
  شب بو
  تا آخر
  نگرانی
  بحر
  دیده بان
  مهراوه من
  روزنتیگ های ...
  آرمانشهر
  فارس
  خمینیسم
  کیان
  سیطره
  نسل بیدار
  ققنوس
  خبرهای ضد اسلامی و ضد ایرانی
  تحلیل سیاسی
  موسسه پژوهش های سیاسی
  روز نوشت های دانشجوی مسلمان
  بیم موج
  عدالت جو
  محراب اندیشه
  سپهر نیوز
  مهر
  انصار نیوز
  جهان نیوز
  نادر گنجی
  نو اندیش
  نوسازی
  الف
  واژگون
  بسیج جهانی
  رایگاه
  قاسم
  شیعه
  قدس
  خدمت
  عصر ایران
  این روزها
  دریچه

  رهپویان وصال
  تابناک
  این روز
  تیک نیوز
  عیاران
  دیدار
  گل آقا
  موج
  واحد مرکزی
  رسا
  شانا
  خبرنگاران
  اسراء
  پانا
  آفتاب
  نوروز
  ایرنا
  برنا
  بولتون
  قطره
  جامعه
  majlese8
  hawzah
  jameeh
  mellat.majlis
  parlemaneh8
  partosokhan
  مستقل
  عدالتخواهی
  نقطه
  انصار حزب الله
  تدوین مطالعات
  اصولگرایان
  شریف


  >>لوگوی دوستان<<


  >>لیست تمام یادداشت ها<<

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >> پیوندهای روزانه <<